HAKKIMIZDA

HAN İNŞAAT ve YAPI MALZEMELERİ SAN. TİC. LTİ. ŞTİ. 2003 yılında kuruldu. Sektörde çözüm odaklı iş üretme mantığı ile uzun yıllar hizmet verip anahtar teslim projeler tamamladı. 2006 yılında markalaşmaya gidip üretim ile satış ağını ayırıp üretim kısmında venezia markasıyla mutfak, banyo, kapı, ray dolap ve genel dekorasyon alanlarında faaliyette bulunmaya başladı.

2009 yılında modoko mobilyacılar sitesinde yerini alıp son kullanıcıya da ulaşabilmek ve butik çözümler üretmek üzere faaliyetlerini genişletti. Satış ağını, üretimini ve deposunu bir araya topladığı Ferhatpaşa daki merkezini ise 2009 yılında oluşturdu. Kastamonu Entegre bayiliği ile sektörde plaka, parke, kapı kaplamaları gibi alanlarda geniş satış çevresini oluşturdu. Gebzedeki  geniş depolama alanı ile ciddi kapasiteli işleri bile çok rahat kaldırabilecek şekilde yapılanmasını sürdürdü.

Zamanın şartlarına uygun, teknolojik gereksinimlerini yerine getirerek sektörde hızlı çözümler sunmaya  ve katma değerli hizmetler üretmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın